İZMİR DEDEKTİFLİK SİGORTA DOLANDIRICILIĞI


İzmir Dedektiflik Sigorta Dolandırıcılığı

Özel  Dedektif Şirketi , 1955 yılında kurulmuştur. Şirket, 25 yıldır kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Özel Dedektiflik Firma kurucusu , aynı zamanda özel dedektifliğinin beraberinde müdür olan Bilal Kartal`dır. Mesleki hayatı boyunca kazanmış olduğu   bilgilerini bugün yeni nesillere , çocuklarımıza , gençlerimize katıldığı aktivitelerde aktarmaktadır.  Kendisinin başarılı olmasını yapmış olduğu işler sonucu anlayabilmekteyiz.

Şirketimizde ayrı bir yeri olan GENEL KORDİNATÖR sevgili Mustafa ALINAK `tır. Kendisi emekliye ayrıldıktan hemen sonra 2012 yılında Özel Dedektiflik Şirketimizde göreve başlamıştır. 40 yıllık tecrübesi ile  firmamıza büyük katkıları olmuştur.Türkiye `de  dedektifliğe yoğun  merak ve istek olduğunu , nitekim aile arası problemleri kaldırmaya yardımcı ve uğraş gerektiren meslek olduğunu  iyi gözlemlemiştir.  Gözlemleri sonucu büyük ve tamamen güvenilir işlere imzasını atmıştır.

NE GİBİ DURUMLARDA HİZMET VEREBİLİYOR? HİZMETLERİ NELERDİR?

-Adres Tespiti , Boşanma Davalarına Delil Toplama , Öğrenci Takibi , Özel İsteğe Göre Araştırma , Personel Takibi ve Araştırması , Kayıp Şahıs Araştırması , Sadakat Araştırması , Eş Takibi Araştırması , Firma İç Güvenlik Danışmanlığı , Evlilik Öncesi Araştırması , Piyasa Araştırması , Ortaklık Araştırması , Marka ve Patent Araştırması gibi hizmetleri talepte bulunan bireylere gerekli personeller tarafından yardım alabilmektedirler.

SİGORTA DOLANDIRICILIĞI NE GİBİ DURUMLARDA ORTAYA ÇIKAR?

Sigortanın karşılığı kişilerin değerli eşyalarını herhangi bir kaza, soygun,  ve kötü karşılanabilecek  olaylarla zarara tabi kalınması veyahut kaybolması durumunda değerli eşyalarını ya da eşyasını  sigorta yapan bireye , sigorta şirketi dahilinde maliyetinin  karşılanması seçeneğidir.Kararlarının onaylandığı  farketmeyen  bir sigorta firmasına,  sigorta yaptırmış bireylerin alım ederinin piyasadaki fiyatı ile sigorta şirketine belirli düzeyde ödeme yaparlar. Kişiler eşyalarının beraberinde kendisini ve aile fertlerinin yaşamlarını  da sigorta ettirme hakkına sahip olma şansını elde edebilirler.  Dünya sigorta kategorisinde , sigorta fırsatı ile kişilerin kıymetli eşyalarını koruma altında tutmaktadırlar.

Günümüzde artık her alanda dolandırıcılık adı altında insanlar kandırılmaktadırlar. Özellikle yaşlı teyzelerimiz , amcalarımız bu bonbardımanın başında gelmektedir. Ellerinde olan varlıklarını , kıymetli eşyalarını ve en önemlisi kendi yaşamlarını sigortalatmışlardır. Sigorta olan eşyalarımızı belli belirli insanlar tarafında garip bir tehlike altındadır. Gerek kısa mesaj yöntemi ile gerecekse birebir aramak ile karşıdaki insana sigortanızın süresi doldu gibi laflarla dolandırılmaya çalışılıyor. Ve ya sigortamız olmayan bir durum halinde bigi verilmektedir. Bazı insanlar başında da dediğim gibi yaşlılarımız başta olmak üzere inanmaktadırlar.

SİGORTA DOLANDIRICILIĞINA KARŞILIK ŞİRKETİMİZ NE GİBİ OLANAKLAR SAĞLAMAKTADIR?

Şirketimiz , bugün bir çok alanda talepte bulunan herkese güvenli ve kaliteli olanaklar sağlamaktadır.Bu konuda da detaylı bigilere sahip olan yetkililerimiz bugün  dolandırıcılıktan canı yanmış, mağduriyet içerisinde olan bizlere çok detaylı bilgiler sunmaktadır. İletişime geçerek Sigorta Dolandrıcılığı adı altında destek talebinde bulunduğunuz an personellerimiz kişisel bilgileriniz dahilinde güvenilir yardımda bulunmaktadırlar.  Özel Dedektiflik Hizmeti Şirketi bu durumdan muzdarip yaşlılarımıza  yönelik fırsatlar  sunmuştur. Herhangi bir yardım isteğinde  iletişimdebulundukları zaman para talebinde bulunmayarak ulaşımlarını sağlama  açısından adreslerinden alınıp geri bırakılacaklardır. Ve aynı zamanda şirket müşteri ile arasındaki vakaları , bilgileri , yardım talebinde bulundukları kişilerin kişisel bilgilerini önemle sağlamaktadır. Eğer sizde bu konuda daha detaylı  ve kaliteli bilir kişiler tarafından destek ve bilgi almak istiyorsanız , canlı destek talebi ile  veya telefonla  iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda ekibimiz size 7 gün 24 saat telefon üzerinden hizmet sağlamaktadır.

 

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç