DEDEKTİF ÜCRETLERİ


Dedektif Ücretleri

Değeri okurlarımız;

Günümüzde eşleri tarafından aldatıldığını öğrenen ya da eşlerinin kendilerini aldattığını hisseden kişiler eşlerinin aldatma eylemlerini açığa çıkartmak için Özel Dedektiflik hizmeti almaya karar verirler. Özel Dedektiflik Hizmeti almaya karar veren kişilerin neredeyse tamamı DEDEKTİF ÜCRETLERİ ni merak etmektedirler. Özel dedektiflik hizmeti almaya karar veren kişiler özel dedektif ücretlerini merak ederek bu konuyu araştırırlar. Özel dedektiflik ücretleri değişkenlik arz etmektedir. Örneğin eş takibi araştırma hizmeti ile çalıntı oto araştırma hizmetinin ücretleri arasında değişkenlik arz ettiği gibi her ikisi aynı olan eş takibi araştırma hizmetinin de dedektif ücretleri kendi aralarında değişkenlik göstermektedir. Özel dedektiflik araştırma ücretlerinin en çok merak edilen konusu muhakkak DEDEKTİF ÜCRETLERİ dir. Dedektif ücretleri araştırılacak konuya ve sürece göre değişmekte olduğu için, herhangi bir şekilde araştırılması yapılacak olan konuya ve araştırılması yapılacak olan kişiye ait bir takım bilgiler araştırma öncesinde bilinmezse yapılacak olan araştırma hizmeti ile ilgili net ir dedektif ücreti söylemek doğru olmayacaktır. Bu nedenle araştırma öncesinde araştırma konusu ve araştırılması yapılacak olan kişi ile ilgili bir takım bilgiler öğrenilmeden her hangi bir fiyat tarifesine ulaşmak mümkün değildir. Araştırmayı yapacak olan özel dedektif araştırma konusu ile ilgili her türlü bilgiyi aldıktan sonra araştırmada kullanılacak ekipmanlarla araştırma görevlilerinin sayısını belirledikten sonra müşterisine DEDEKTİF ÜCRETLERİ hakkında bilgi vermelidir. Gerekli ekip, ekipman ve zaman hakkında nitelikli bilgi edinmeden verilen her fiyat, maalesef yanlış olacaktır. Sizler bu tür fiyat veren kişilerden uzak durun. Yoksa çok özel sorununuza çare ararken kandırılır dolandırılır maddi ve manevi zarara uğratılırsınız.

Günümüzde araştırma hizmeti veren her özel dedektiflik ofisinin kendine özel ve özgü çalışma yöntemleri ile çalışma tarifeleri vardır. Sizin için gerekli olan, uygun fiyat ve kaliteli hizmet almaksa, öncelikle hizmet alacağınız özel dedektiflik ofisinin ve bu ofisin sahibi özel dedektifin size vereceği araştırma hizmetini ne kadar iyi, gizli ve profesyonel yaptığından emin olmak gerekir. İzmir Özel dedektiflik hizmetleri, kişi ve kurum araştırmalarına, araştırma sürecine, kullanılacak ekipmana ve istihdam edilecek personele göre değişiklik gösterdiği için, harcamaların önceden belirlenebilmesi adına, detaylı bilgiler özel dedektif tarafından sizden talep edilecektir. Sizden hiçbir bilgi talep etmeden sabit özel dedektif ücreti talep eden kişilerden uzak durmanız sizlerin menfaatine olacaktır. Bu nedenle özel dedektif ile aranızda yapacağınız, bütçe görüşmelerinde ayrıntılara girmekten kaçınmadan sizden istenilen bilgileri vermeniz sizin menfaatinize olacaktır. Alacağınız araştırma hizmeti ile ilgili vereceğiniz ayrıntılı bilgiler sizin daha az maliyetle araştırma hizmeti almanıza neden olacaktır. Bu nedenle özel dedektife araştırma konusunu ilgilendiren her türlü bilgiyi hiç çekinmeden vermeniz doğru olacaktır. Sizin öze dedektife verdiğiniz bilgiler ışığında dedektif ücreti belirlenecektir. Sonradan meydana gelebilecek maliyet ve hizmet değişikliklerinde yanılgıya düşmemek için özel dedektif ile aranızda iş ve gizlilik sözleşmesi imzalamalısınız. İmzalanan bu iş ve gizlilik sözleşmesinde yapılacak olan araştırma hizmetinin süresi ücreti ve ayrıntılı bilgileri yazılmalıdır. Sizler özel dedektif ile yapacağınız görüşmede “Eşim beni aldatıyor mu?” ve ya “ortağımın benden sakladığı bir şey var sanki” gibi kısa açıklamalarla, özel dedektif ücreti öğrenemezsiniz. Özel dedektiflik ücretleri değişkendir bu nedenle bir bütçe belirlemek için araştırma konusunu ilgilendiren bilgiler gereklidir. Aksi takdirde özel dedektif bu bilgilere sahip olamazsa size sağlıklı özel dedektif ücreti vermesi mümkün olmayacaktır.

Biz İzmir Dedektiflik Hizmetleri olarak, özel dedektiflik mesleğini 25 yıldır anlımızın akıyla ve başarıyla yerine getirmekteyiz. Sizlerde şirketimizden almak istediğiniz hizmet karşılığında ne kadar bir bütçe belirleneceğine, araştırma talebi olan müşterilerimizle yaptığımız karşılıklı görüşmeler sonrasında netlik getiriyoruz. Bu sayede de sonradan yapılacak olan harcamalarda ücretlendirme hususunda yanlış hesaplamalardan kaçınmış oluyor ve müşterilerimize sürekli değişen fiyatlar vermek gibi hatalara düşmüyoruz. Sonuç olarak da, araştırma konusu ile ilgili detaylı çalışmalar yapılarak nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine karar veriyor, gerekli anlaşmaların sağlanmasından sonra ise uzman ekibimiz işe koyularak,  gerçekleştirilen araştırma sonuçlarını müşterilerimize rapor halinde sunuyoruz. Şirketimizden özel dedektiflik araştırma hizmeti ve DEDEKTİFLİK ÜCRETLERİ hakkında bilgi almak isteyen misafirlerimiz bize 7 gün 24 saat 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri danışma hattımızdan ulaşabilirler.  

 

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç