ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI


İzmir Özel Dedektiflik Fiyatları

Dünya özel dedektiflik sektörünün öncü kuruluşu olan şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş.  müşterilerine 7 gün 24 saat aralıklsız yasal eş takibi hizmeti sunmaktadır. şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesinde konularında uzman onlarca özel dedektif profesyonel hizmet vermektedir. Özel Dedektiflik sektörünün lider firması olarak uzman ekiplerimizle başarılı araştırma hizmeti vermeyi kendimize ilke edindik. İzmir Özel Dedektiflik olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her araştırma konusu ile ilgili özenle oluşturulan uzman ekiplerimiz ile farklı alanlara yönelik olarak araştırma hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetlerimizin detaylarını aşağıda bulabilisiniz.

Eş takibi, sadakat araştırması, evlilik öncesi araştırma, dolandırıcılık olaylarının araştırılması, adres tespiti ve özel dedektiflik hizmetlerini ilgilendiren bir çok konuda hizmet vermekteyiz.

Patent Hırsızlığı Araştırması

Dünya genelinde kişi ihtiyaçların yönelik olarak üretilen farklı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Ürün çeşitliliğinin artması firmaların piyasa içerisinde rakipleri ile rekabet edebilmeleri adına ürünlerinde farklılık yaratmalarını ve bu bağlamda tescil ve patent konularını gündeme getirmektedir. Binlerce markanın binlerce farklı ürünü bulunmakta ve bu ürünlerin çoğu zaman marka sahibi firmanın izni olmadan kopyalanarak satışa sunulması söz konusu olmaktadır. İşte bu gibi ürün sahteciliği olaylarına yönelik olarak hem firmaların hem de kişilerin sahte ürün nedeni ile zarara uğramamaları için İzmir Dedektiflik herhangi bir ürün sahteciliği ya da buna benzer olaylarda firmaların zarar görmemeleri için çalışmalar yapmaktadır. Firma taleplerine yönelik olarak araştırma hizmetlerine başlayarak detaylı bir araştırma sonrasında sahteciliğe konu olan firmanın patentli ve marka ürünlerin dağıtımının yapıldığı firmaları tespit ederek raporlayarak ilgili firmaya sunmaktadır.

Özel İsteğe Göre Araştırma

Firma hem kurumsal müşterilerine yönelik olarak hem de bireysel müşterilerine yönelik olarak farklı araştırma hizmetlerini sunmaktadır. Bu bağlamada bireysel müşterilerinin taleplerine yönelik olarak gerçekleştirilen araştırma hizmeti seçeneklerinden biriside özel isteğe göre araştırma olarak ifade edilebilir. Bu araştırma seçeneğinde araştırma hizmetlerinin konuları kişi taleplerine yönelik olarak farklılık göstermektedir.

Tebligat Adresi Araştırması

Dedektiflik hizmetlerinin kapsamı değişen yaşam standartları ve yaşanan farklı türden olaylara yönelik olarak oldukça hızlı bir artış göstermiştir. Bu araştırma hizmeti seçeneğinde yasal süreçlere konu olacak olaylara ilişkin taraflardan birine ulaşılamaması durumunda kişi taleplerine yönelik olarak araştırma hizmeti sunulması ve kişiye yönelik olarak adres tespitinin kısa süre içerisinde yapılarak raporlanması şeklinde ifade edilebilir.

Ürün Sahteciliği Araştırması

Gelişen teknoloji seçenekleri ve kişiler ile yaşanan iletişim seçeneklerinde artışın meydana gelmesi özellikle kişiler tarafından yoğun ilgi gören markaların ürünlerine yönelik olarak sahtecilik ve ürün hırsızlığı türünden suçların sayılarında artış yaşanmasına neden olmuştur. Bu türden ürün sahtecilikleri hem ürünü almış olan kişilerin mağduriyetlerine hem de ürünü üreten firmanın marka değerinin düşmesine neden olmaktadır. Bu neden ile bu konuya özellikle firmalar açısından oldukça fazla dikkat edilmektedir. Sizlerde ürettiğiniz ürün ile alakalı olarak bu türden şüphelerinizde özel dedektiflik hizmetleri kapsamında uygun koşullarda dedektiflik hizmeti alabilirsiniz.

Sahte Evrak Araştırması

Hem kişiler hem de kurumlar açısından resmi işlerde kullanılan evrak seçenekleri oldukça önemli bir konudur. Ancak haksız kazanç elde etme amacınca olan kişilerin genel olarak farklı evrak sahtecilikleri ile kişilere dolandırmaları sıkça duyduğumuz olumsuzluklar arasında yer almaktadır. Durum böyle olunda İzmir Dedektiflik firma kapsamında sunulan araştırma hizmetleri seçeneğine bu konuyu da ekleyerek kişilere araştırma hizmeti seçenekleri ile ulaşmayı amaçlamaktadır.

Ortaklık Araştırması Hizmetleri

Gelişen iş seçenekleri farklı iş kollarına yönelik olarak ticari faaliyetlerde anlaşmalara ve ortaklıkların kurulmalarına zemin hazırlamıştır. Ancak yine bu noktada firmaların ya da şahısların iş anlaşmalarında karşılıklı olarak güven duymaları oldukça önemli bir konudur. Bu neden ile dedektiflik firması iş ortaklıklarında kişi taleplerine yönelik olarak şahıs ya da kurum seçeneklerine yönelik olarak araştırma hizmetlerini uzman ekip kadrosu ve farklı yöntem seçenekleri ile raporlar halinde müşterilerine sunmaktadır.

İzmir Dedektiflik Hizmetleri Fiyatları

Firma tarafından sunulan araştırma hizmeti seçeneklerinden herkes taleplerine yönelik olarak kolaylıkla hizmet alabilmektedir. Kişilere ve kurumlara sunulan araştırma hizmeti seçeneklerinde sunulan hizmet seçeneğine yönelik olarak kişilere farklı fiyata aralıkları sunulmaktadır. İşlerin fiyatları araştırma hizmetinin özelliklerine, kapsamına ve süresine yönelik olarak farklılık gösterebilmektedir. Kişiler firmanın ücretsiz 444 7 635 numaralı hizmet hattı üzerinden hizmet koşullarına yönelik bilgi alabilmektedirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç