İZMİR DEDEKTİFLİK HİZMETLERİ


İzmir Dedektiflik Hizmeti

Alanında Uzman İzmir Dedektiflik A.Ş.

25 yıldır faaliyetlerini sürdüren İzmir dedektiflik, konusunda uzman kadrosu ile müşterilerine hedefe ulaştıracak nitelikte bir hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Hızlı ve gizlilik içerisinde yürütülen İzmir Dedektiflik Hizmeti her alanda uzmanlaşmış personel kadrosu ile en kaliteli sonucu vermek için tüm gücüyle çalışmaktadır. Çeşitli kurumlar tarafından denetlenmekte olup, uluslararası müşteri memnuniyeti sertifikaları, hizmet kalite belgeleri alarak gücüne güç katmıştır.

Dedektiflik sektörü yüzyıllardır var olmasına karşın dünyadaki insan nüfusunun hızla artmasıyla ve insan alışkanlıklarının, yaşam tarzının değişmesi ile günümüzde daha çok tercih edilen bir sektör haline gelmiştir. Gün geçtikçe dedektiflik sektöründe faaliyet gösteren şirket artmakta ve bu hizmeti almak isteyenlere çok tercih hakkı tanınmaktadır. Ancak verilen hizmetin geçerliliği, sonuç odaklı olması ve müşterinin istediği sonuçları içermesi çok önemlidir. İzmir dedektiflik de bu konulardaki sayısız tecrübesiyle ve deneyimli kadrosu ile ayrıcalıklı bir hizmet vermektedir.  Dünya çapında hizmet verme kapasitesi olan İzmir Dedektiflik Hizmeti A.Ş. bireysel hizmetler vermenin yanında kurumsal ve hukuki açıdan takip edilmesi gereken işleri de tüm profesyonelliği ile yerine getirmektedir.

Bireysel hizmetler nelerdir?

– İyi planlanmış ve kişiyi mağdur eden bir dolandırıcılık olayında insanlar olayın aydınlatılması için detektiflik hizmeti alabilir.

– Otomobili çalınan ve hiçbir şekilde bulunamayan bir kişi alanında profesyonel bir dedektiften konunun aydınlatılmasını isteyebilir.

– Bir yakını kaybolanlar, hiçbir şekilde haber alamayıp varlığından bile emin olamayanlar yakınlarının bulunması, varsa suçluların tespit edilmesi için bu hizmetten faydalanabilir.

– Hayati sonuçlar doğurabilecek bir olay karşısında aradığı bir kişinin adresini ya da iletişim bilgilerine sahip olmak isteyenler konu hakkında uzmanlardan yardım alarak sorunlarını çözebilir.

– Eşinin kendisini aldatıp aldatmadığından emin olamayan ya da evleneceği kişinin geçmişi hakkında derin şüpheler içerisinde olanlar İzmir dedektiflik hizmetinin deneyimli yapısıyla aradığı bilgilere kolayca ulaşabilir.

Adli hizmetler nelerdir?

– Tebligat teslim edilecek kişilerin adres tespitlerinin yapılamaması durumunda kişiye ulaşmak için bu hizmetten yararlanılır.

-Seri hale gelmiş ve ortaya çıkarılamayan büyük hırsızlık vakalarında konuyu aydınlatmak için sıkça başvurulan bir yöntemdir.

– Yıllar geçse de faili bulunamayan cinayet ya da olayların gün yüzüne çıkması için yapılan çalışmalar adli hizmetler içerisindedir.

Kurumsal hizmetler nelerdir?

– Gelişen teknoloji ile sıkça karşılaşılan patent hırsızlığı ya da sahte ürün satıcılığı olaylarında İzmir dedektiflik kurumsal anlamda hizmet vermektedir.

– İş kurulacak kişinin kurumsal olarak geçmişinin araştırılması sahte evrak, ortaklık geçmişi ve dolandırıcılık gibi konularda sicilinin ne durumda olduğu dedektiflik hizmeti sayesinde öğrenilebilir.

Kanunlar Kapsamında Dedektiflik Hizmeti

Adalet kavramını ve kanunları vizyonunda en üst mertebeye koyan İzmir Detektiflik Hizmeti ilhamını yasalardan alarak en güvenli hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Yapılan işin ve edinilen bilgilerin kesin olarak gizliliği hedef olarak alınmış ve bilgilerin en doğru ve tarafsız şekilde aktarılacağı taahhüt edilmiştir. Türkiye’nin ilk ve Dünya’nın en kapsamlı dedektiflik firması olma özelliğine sahip İzmir dedektiflik işini yaparken asla kanuna aykırı davranışlarda bulunmaz ve sonuca ulaşmayı engellemek isteyen her türlü davranıştan yılmadan ve korkmadan görevini yerine getirir. Ayrıca yapılan kontrol ve denetimler sayesinde ISO 9001 belgesine sahip olmuş tek dedektiflik firmasıdır. Bunu sonucunda müşterilerine en güvenilir kaynaklardan ve gizlilik içerisinde bilgiler aktararak memnuniyeti en üst seviyeye çıkarmaktadır. Bu sektörde kalite ve güven vazgeçilmez olduğundan bu belge çok önemli bir değere sahiptir.

 İzmir Dedektiflik Hizmetinden Nasıl Faydalanılır?

Dedektiflik konusunda profesyonel bir hizmet almak isteyenler ücretsiz olarak 7 gün 24 saat hizmet veren 444 7 635numaralı danışma hattından konu hakkında bilgi sahibi olabilirler. Ayrıca resmi web sitesi olan  www.izmirdedektiflik.com adresinden de hizmetler hakkında detaylı bilgi alınabilir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç