İZMİR DEDEKTİFLİK


İzmir Dedektiflik

Şirketimiz İzmir Özel Dedektiflik Hizmetleri 1995 yılında İzmir ilinde kurulmuş ve müşterilerine kısa sürede Karabağlar, Karşıyaka Mavişehir ve Bornova İlçelerinde Hizmet vermeye başlamıştır. İzmir Dedektiflik Hizmetleri, kurulduğu günden bu yana Dünya Özel Dedektiflik sektörünün lider kuruluşu haline gelmiştir. özel dedektiflik alanında lider kuruluş olan şirketimiz İZMİR DEDEKTİFLİK HİZMETLERİ kurulduğu 1995 yılından bu güne müşterilerine sunduğu kaliteli ve gizliliğe önem veren hizmeti ile hem ulusal hem de uluslararası platformlarda kendini kanıtlamıştır. Özel dedektiflik mesleğinin ülkemizde gelmesinde ve sektör olarak yapılanmasında çok büyük emekleri olan İzmir Dedektiflik Hizmetleri Genel Müdürü Bilal Kartal ile daha büyük başarılı işlere imza atma hedefleri içerisindeyiz. Şirketimizin Genel Müdürü Sayın Bilal KARTAL’ın özel dedektiflik alanında ilk yıllardan beri özverili istikrarlı çalışmaları sebebi ile ÖZEL DEDEKTİFLİK mesleği  ülkemizde tanınmış ve yaygınlaşmıştır.

İzmir Dedektiflik Hizmetleri, siz değerli müşterilerimize, uzman ve profesyonel kadrosu ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kadromuzda, başarılı bir şekilde Emniyet Teşkilatı ve Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde görev yapmış ve emekli olmuş konusunda uzman profesyonellerden oluşmaktadır. Kalitesini ve başarısını kanıtlamış profesyonel kadromuz ile Türkiye ve Dünya üzerinde şirketimizden talep edilen her türlü özel dedektiflik işlerini gizlilik ve güvenilirlik temelinde gerçekleştiriyoruz. Firmamız çalışanları, geçmişte görev yaptıkları kurumlardan elde ettikleri tecrübeleri geliştirerek müşterilerimize daha kaliteli ve iyi hizmet sunma çabası içerisindedirler.

Hizmet Alanlarımız

İzmir Dedektiflik Hizmetleri müşterilerine hukuki alanlar, kurumsal hizmetler ve aile bütünlüğünün korunması çerçevesinde üç ana grupta hizmet vermektedir.

Hukuki Dedektiflik Hizmetlerimiz; Firmamız kurumsal ve bireysel müşterilerimizin hukuksal anlamadaki tüm talep edilen işlerini yapmaktadır. Hizmetlerimiz;

 • Ulusal ve uluslararası alanda açılan tüm hukuk ve ceza davalarında delil toplanması hizmeti,
 • Açılan icra davalarında borçluların adreslerinin tespit edilmesi,
 • Borçluların mallarını kaçırdığı durumda, kaçırılmış malların adreslerinin/yerlerinin belirlenmesi,
 • Açılan davalarda taraflara tebligat yapılamaması durumunda tarafların adreslerinin belirlenerek resmi tebligatın yapılmasının sağlanması,
 • Leasing, kiralama firmaları, bankalar ve finans kurumlarının borçlularının takibi ve bunun yanı sıra borçlara konu olan mal varlıklarının takip edilmesi işlemleri,
 • Her türlü hukuk ve ceza davalarında yargılanmaya konu olan dosyalar için delil temin edilmesi,
 • Bilirkişi raporlarının hazırlattırılması, şeklinde hizmetler verilmektedir.

Kurumsal Dedektiflik Hizmetlerimiz; Firmamız bireysel ve kurumsal işletmelerin tüm kurumsal işlerine yönelik araştırma ve dedektiflik hizmetlerini yürütmektedir. Hizmetlerimiz;

 • Kurumsal ve bireysel her türlü firmanın marka taklitlerinin araştırılması,
 • Markaların izinsiz kullanılması ve üretilmiş ürünlerin taklit edilerek kopyalanması, üretilmesi, izinsiz şekilde çoğaltılması, satılması, depolanması ve nakledilmesi gibi yasal olmayan durumların araştırılarak tespit edilmesi,
 • Firmaların ürünlerini kopya ederek gayri resmi iş yapan kişilerin adreslerinin varsa firmalarının tespit edilmesi ve gerektiğinde de bu yerlerde çalışan kişilerin takibinin yapılması,
 • Güvenilir yatırımlar yapmak isteyen kurum ve kuruluşlar için talep edilen araştırmaların yapılması, yapılan araştırmaların fizibilite raporlarının hazırlanması ve sunulması, şeklinde hizmetler verilmektedir.

Türk Aile Bütünlüğünün Temelden Korunması Hizmetlerimiz; Firmamız, Türk toplumunun en değerli temel taşı olan ailenin korunmasına yönelik hizmetlerde bulunmaktadır. Hizmetlerimiz;

 • Eşlerin birbirlerine karşı sadakatsiz olabilecek davranışlarının tespit edilmesi,
 • Çocukların alkol, sigara ve uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklar edinip edinmediklerinin araştırılması,
 • Çocukların okula gidiş saatlerinin kontrol ve tespit edilmesi,
 • Çocukların kötü arkadaşlık ve çevrelerde olup olmadığının ve buna bağlı olarak kötü alışkanlıklar edinip edinmediklerinin tespit edilmesi,
 • Evlenmek isteyen bireylerin müstakbel eşlerinin güvenilirliğini, sadakatlerini veya gayri ahlaki davranışları olup olmadığının tespit edilmesi, şeklinde hizmetlerimiz vardır.

Meslek Olarak Özel Dedektiflik

Özel dedektiflik Avrupa ve dünya üzerinde 1800’lü yılların ortalarına doğru ortaya çıkmış ve günümüzde kadar gelişip, ilerleyerek gelmiş bir meslektir. Ülkemize gelmesi ise 90’lı yılların başında olmuş ancak sektör olarak ilerlemesi 2000’li yılları bulmuştur.

Özel dedektiflik mesleği sürekli artan insan ilişkilerinde güven temelinin sağlamlaştırılması ve birçok hukuksal sorunların hızlı çözülmesi açısından günümüzde çok tercih edilen bir sektördür.

Ülkemizde son dönemlerde sayıları gittikçe artan özel dedektiflik firmaları bulunmaktadır. Bireysel ve kurumsal özel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişi veya kurumların dedektiflik firması seçiminde çok dikkat olması maddi ve manevi kayıpların önlenmesi açısından gerekli bir önlemdir.

Özel Dedektiflik Firma Seçimi

Son dönemlerde özel dedektiflik alanında hizmet veren firma sayısında ciddi bir artış olmuştur. Bu hizmeti almak isteyen kişiler artık kolay şekilde bu özel dedektiflik firmalarına ulaşabilmektedir. Ancak doğru ve güvenilir firma seçimi bu iş için gerekli en temel adımlardan biridir. Doğru bir dedektiflik firması nasıl seçilir?

Özel dedektiflik firmalarında dikkate dilmesi gereken en temel unsur firmanın adresinin, vergi kaydının ve sabit ofis telefonlarının olması gerektiğidir. Mail adresi veya cep telefonu veren firmalara güvenilmemeli özel bilgiler verilmemelidir.

Özel dedektiflik firmaları seçiminde dikkat edilmesi gereken ikinci temel nokta ise telefonda bilgi almak isteyen firmalara güvenilmemesi konusudur. Mutlaka yüz yüze tanışılmalı ve arada resmi bir sözleşme imzalanmalıdır.

Yanlış firma seçimleri sonucunda, kişilere hatalı ve doğru olmayan bilgiler verilmekte ve birçok hukuksal ve manevi mağduriyetler yaşanmaktadır. Bu sebepledir ki kendini kanıtlamış güvenilir ve profesyonel kadrosu olan firmaların araştırılarak bulunması ve bu firmalar ile çalışılması önemlidir.

İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. ünvanlı firmamızdan özel dedektiflik hizmeti almak isteyen tüm değerli misafirlerimiz 7 gün 24 saat, 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri danışma hattımızı arayarak bilgi alabilirler.

İzmir Dedektiflik Hizmetleri, gizlilik, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti misyonu ile lider firma olma yolunda siz değerli müşterilerimiz ile ileri doğru devam etmektedir.

Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç