ALDATMA VE EŞ TAKİBİ


Aldatma Ve Eş Takibi

Evlilik kurumu çiftlerin ilk başta ömür boyu sürmelerini istedikleri ancak pek az çiftin bunu başarabildiği bir kurumdur. Medeni kanun gereğince evlilik kurumu boyunca evliliği sürdüren bireylerin birbirlerine gösterdikleri sadakat yasalarca da zorunlu kılınmıştır. 4721 sayılı kanun içerisinde bulunan 185 . madde de belirtildiği gibi her iki tarafın da evlilikleri süresince birbirlerine yardımcı olacakları, birbirleri ile yaşamaları ve bu yaşamlarını sürdürürken birbirlerine sadakat ile bağlı olmaları öngörülmüştür. Aynı madde içerisinde bu evliliğe ait olan mutluluğun el birliği ile sağlanması, eğer çocukları varsa bu çocuklarının gözetimlerinde, bakımlarında ve eğitimlerinde beraber iş birliği yapmaları, eşlerin birbirlerine evlilik imzası sözü ile bağlandıklarında bir birlerine yardımcı olmakla beraber sadık kalmak ve beraber yaşayabilmek sözü de verirler. Evlikleri süresince birbirlerine karşı dürüst kalma ve sadık olma sözü vererek evlenen çiftler tüm dünya toplumlarında bir karmaşaya girerler ve bu sözlerini bozarlar. Gerek teknolojinin kullanımı ile iletişimin daha kolay kurulabiliyor olması anlık zevkleri ön plana çıkaran medyanın da etkisiyle erdem ve ahlak içeren değerler azalmış görünmektedir.  Bunun gibi pek çok nedenle birçok eş birbirlerini bazen cinsel olarak bazen de duygusal boyutta aldatma durumunu yaşamaktadır.Aldatma ve eş takibi hizmeti bu süreçte hizmet verir.

SÖZLEŞME VE BİLGİLENDİRME

25 yıla yakın bir zamandıraldatma eş takibive diğer dedektif konularını içeren konularda hizmet veren ülkenin ilk dedektif bürosu olan firmamız sadakat ve eş takibi araştırmalarını kendine özgü yöntemler kullanarak gerçekleştirir ve bu bilgileri rapor halinde müşterilerine sunar.  Bu hizmetin başlangıcında takibi yapılacak olan kişinin hakkında bir ön bilgi alınır, hizmet verilecek olan kişiyle beraber yapılan ön görüşmenin ardından yapacağımız hizmetin hangi yöntemler kullanılarak uygulanacağını belirleriz. Hizmete ait bir plan çizildikten sonra bu işe ait ücretin ne olacağını, eş takibi sonrasında ulaşılmak istenen bilgileri gibi konuya ilişkin tüm detaylar eşini takip ettirmeye kararlı olan kişi ile konuşularak bilgi alış verişinde bulunulur.

BİR HAFTA SÜRE İLE RAPOR EDİLİR

Aldatma ve eş takibi ve diğer konularda uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübemiz ile yasak ilişkiler içinde olan eşlere ait delillerin bulunması ve ispatlanması yaklaşık bir haftalık bir süreçte biter. Yasak ilişkiler yaşamakta olan kişiler çoğunlukla görüşmelerini haftada bir gün veya üç gün arasında tekrarlar. Bu güne kadar verdiğimiz bu konudaki hizmetlerimizde yüzde 98 oranında delil toplama ve raporlama işinin bir haftadan uzun sürmediğini görmekteyiz. Sürdürmekte olduğumuz işe ait olan buluşma tarihi daha önceden biliniyorsa zaten süreç daha çok kısalacaktır. Bu konudaki en önemli detaylardan bir tanesi de takibi yapılacak olan kişiye hizmet verdiğimiz kişinin bu konuda hiçbir soru sormamış olmaması, araştırma hizmetinin verildiğine dair şüpheye düşürecek hiçbir söz söylememiş olmaması gerekir.

Sadakat ve eş takibi araştırmasında olacağımız kişiye ait olan hayat standartları, hobileri, zevkleri gibi kriterlere bağlı olarak bir çalışma şekli belirlenir. İşe başladığımızda genellikle gün içerisinde evden çıktıktan sonra eve dönene kadarki süreç içerisinde ne yaptığına dair olan araştırma sonucunda eğer yasalarca suçlu olacağı düşünülen bir durum içerisine girerse yine yasalara uygun bir şekilde kayır alınarak rapor haline getirilir. Bu çalışmamızı gerçekleştirirken mesleğimize ait etik kurallara uymaya özen gösteririz. Türk ceza kanununun yasalarına uygun hareket ederek özel hayatın ihlali ve gizliliğine dair ihlal edici hiçbir davranış içine girmeyiz. Mahkemede delil olarak sunabileceğiniz bilgilerin rapor edilerek size sunulduğunda tüm belgelerimiz sayın mahkemelerin hakimleri tarafından kabul görebilecek deliller olacaktır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç