EGE ÖZEL DEDEKTİFLİK


Ege Özel Dedektiflik

1995 yılı başlangıcı sonrasında özel dedektiflik sektöründe öncülük yaparak ilk firma kuruluşunu gerçekleştiren Ege Özel Dedektiflik A.Ş. yurt içi ve yurt dışında yaptığı birbirinden başarılı çalışmaları ile lider olarak imza atmıştır. Firmanın başarılı kuruluşunu takiben 2000 ‘li yıllardaki performansında kurucu Genel Müdür Bilal Kartal ‘ın çabaları önemli yer teşkil eder. Öncü vasıflarına sahip Bilal Kartal ile yine kendisinin itinalı ve zorlu seçimiyle oluşturduğu uzman kadrosu başarılı çalışmaların önünü açmaktadır. Değerli personel çalışanları Türk Silahlı Kuvvetleri ( TSK ) ve Emniyet Teşkilatının görevlerini yüksek başarılarla bitirip emekliye ayrılmış , işlerinde uzman seçkin insanlardan oluşturulmuştur. Her biri profesyonel anlayışta olan ekip Genel Müdür Bilal Kartal denetiminde kendi içinde güvenli bir ortam oluşturup çevresine güven vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın en önemli değerlerinden önde gelen bir tanesi de güven vermek ve güven duymaktır. Sayın Bilal Kartal ‘ ın tasarımını yaptığı ve icat ettiği sayısız dedektif araçları ile firmamızın kendine özgü araştırma şekilleri ve iş planı oluşmuştur.

Dünya üzerinde ilk 1800 ‘ lü yıllarda varlığı tespit edilmiş olan dedektiflik mesleğinin ülkemizde görünmesi 1990 ‘ lı yıllar içerisinde  olmuştur. Türkiye ‘ de ilk defa kurulan dedektif ofisi olan firmamız bu yıllar içinde hizmete başlamıştır.  Ege Özel Dedektiflik sektördeki ilk kuruluş olan ve bu öncülüğünü sürdürmeye devam eden sektörün kurucusu olan ve Dünya üzerinde pek çok ülkede yaptığı işleri başarıyla sonuçlandıran bir firmadır.

HİZMET ALANLARIMIZ

Ege Özel dedektiflik firmasıolarak yaptığımız işlerde 3 ana kategoride çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  Bunlardan ilki Türk Aile Birliğinin temelden korunması yönündeki çalışmalardır. Ülkemizde en çok talep edilen bu hizmet içerisinde eşler arasında aldatma durumları nedeniyle takip hizmeti, çocukların yasa dışı içerikli maddelerin kullanımının araştırılması veya kimlerle görüştüklerinin rapor edilmesi, evlenmek üzere olan kişilerin gayri ahlaki durumları olup olmadıklarının tespitleri, başka birlikteliklerinin olmadığı konusunda yapılan araştırmalar gibi aile ile ilgili olan tüm konulardır.

Kurumsal Dedektif hizmetimiz ile kurumlar, kuruluşlar ve firmaların üretmiş olduğu marka ve fikirlerin taklitlerinin olup olmadığının araştırılması, eğer var ise bu gayri resmi firmanın tespiti, malların nerelerde depolandıkları, nerelerde satıldığı ve üretildiklerine dair bilgiler, bu işli yapan kişilerin adres tespitleri isim ve diğer bilgilerinin takip ve araştırmaları. Kurum ve kuruluşlar içerisinde çalışan kişilerin işlerini sağlıklı yapıp yapmadıklarını, firmaya hasar verecek bir durumlarının olup olmadığının araştırılması ve bu araştırmaların fizibilite raporlarının hazırlanması olarak sıralanabilmektedir.

TÜM CEZA VE HUKUK DAVALARINDA DELİL TOPLAYABİLİRİZ

Hukuki dedektiflik alanında Türkiye içinde veya yurt dışında açılmış olan ceza ve hukuk davaları için delil toplamak müşterilerimizin sıklıkla talep ettiği hizmetlerden birisidir. İcra takibi yapılacak olan kişiye ait adres bilgisi araştırması, icra takiplerinde borçlu olan kişinin,mallarını kaçırması neticesinde malların bulunduğu yerin tespiti çalışması, resmi tebligatlarda adres bildirimlerinin yetersiz olduğu durumlarda adres tespit çalışması, leasing ve kiralama firmaları ya da banka ve finans kurumlarının borçlarına konu olan varlıklarına ait takip işlemleri, borçlu takibi hizmetleri, açılan tüm ceza ve hukuk davalarında gereken dosyaların ve delillerin bulunarak rapor edilmesi olarak sıralanabilir.

Dedektif firmanızı seçerken bu sektörde çalışan kötü niyetli kişilerin de olabileceğini unutmamanız gerekir. Şirketin adresinden başlayarak, vergi levhası telefon numaraları ve mutlaka yüz yüze konuşma gereklidir. Telefonla hizmet veren dedektif bürolarına asla itibar etmemek gerekir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç