EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA DEDEKTİF HİZMETLERİMİZ


Evlilik Öncesi Araştırma Dedektif Hizmetlerimiz:


Değerli misafirlerimiz, evlilik müessesesi insan hayatında aldığı en önemli kararlardan biri olup kutsal bir kurumdur. Sizlerde partneriniz, sevgiliniz ya da nişanlınızla evlilik kararı aldığınızda evleneceğiniz kişinin araştırılmasını istemeniz en doğal hakkınızdır. Eskiden evlilik öncesi araştırma gibi bir hizmet sektörü yoktu. Çünkü önceki yıllarda teknoloji bu kadar gelişmemiş insan ilişkileri daha samimi ve doğruydu. Evlenecek kişilerin anne, baba ve akrabaları gelin ve ya damat adayının yakın çevresinden yapmış oldukları sorgularla evlilik müessesinin kurulup kurulmayacağına kanaat getiriyorlardı.

Maalesef günümüzde teknolojinin gelişip yaygınlaşması artması, cep telefonunun internetin gelişip büyümesi ve ülkemizde internet kullanım oranının artması, TV kanallarının sayılarının artması,ı eski komşuluk akrabalık dostluk ilişkilerini zayıflatarak yok olma derecesine getirmiştir. Toplumumuzda yok olmaya yüz tutmuş atalarımızdan bizlere miras kalan örf, adet, anane ve doğru yaşam biçimimizi her geçen gün yitirmekte ve bu hususlarda hızla dibe vurmaktayız. Hal böyle olunca günümüzde insanları anlamak ve tanımak çok zor hatta imkansız oluyor.

Değerli misafirlerimiz sizlerde partneriniz, sevgiliniz ya da nişanlınızla evlilik kararı aldığınızda doğru kişiyle evlenip evlenmediğinizden emin değilseniz bundan emin olmak için eş adayınızı çok iyi araştırın yoksa manevi ve maddi zarara uğrarsınız.
Biz İzmir dedektiflik hizmetleri A.Ş. olarak 19 yıl önce Türkiye’de ilk ve tek olarak başlattığımız özel dedektiflik hizmetlerini uzman profesyonel kadromuzla büyük gizlilik içerisinde icra ederek değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.
Bizim bu güne kadar yapmış olduğumuz evlilik öncesi araştırmaların % 70 i olumsuz sonuçlanmaktadır.

Bunun başlıca nedenleri ise, evlilik hazırlığın içinde olan bireylerin sadakatsiz davranışlar sergileyerek partnerlerini aldatarak gayri ahlaki davranış içinde bulunmaları, alkol uyuşturucu kullanımı, kumar oynama alışkanlığı ve benzeri kötü alışkanlıklarının olmasıdır. Sık olarak karşılaştığımız genel bir durum ise evlenilecek erkeklerin evli olmaları ve bu evliliklerini partnerlerinden son ana kadar söylememeleridir. Bir diğer husus ise evli erkeğin yakında boşanacağım mutsuzum çocuklar için sabrediyorum eşimle hiç anlaşamıyoruz yalanlarıdır.

Sizlerde evliliğiniz öncesinde evleneceğiniz kişiyi çok iyi tanımak isterseniz firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç