İZMİR DEDEKTİFLİK BAYİ ARAŞTIRMASI


İzmir Dedektiflik Bayi Araştırması

Şirketlerin markalaşmış ürünlerinin satışında bayilik uygulaması oldukça önemli bir olgudur. Tanınmış markaların prestijlerini korumak adına uygulamaya başladığı bu yöntem günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır.Markanın halka ilk elden ulaşmasını sağlayan bayilerin kaliteli ve seçkin olması o şirketin sektöründeki kar pastasından pay almasında en önemli etkendir. Önceleri bayilik taleplerini bünyelerinde değerlendiren şirketler, gelişi güzel yapılan araştırmaların olumsuz sonuçlar doğurması ve yanlış bayilik anlaşmaları yapılması üzerine profesyonel bir yaklaşım geliştirerek bayilik takibini bu işin ehli uzmanlara bırakmaya başlamışlardır. Türkiye’de bayilik takibini büyük bir titizlikle yürüten ve bu konuda isim yapan İzmir Dedektiflik Bürosu, 25 yıllık hizmet hayatında çok sayıda şirkete bayilik takibi konusunda yardım ederek başarılı hizmetler sunmuştur.

Markanın Korunması İçin Kaliteli Bayilikler Şart

Markalaşma konusunda her geçen gün kendisini geliştiren ve bayilik sistemi ile günden güne büyüyen şirketler, bayilik seçimlerinden de oldukça hassas davranıyor. Markaların korunması adına yapılan bayilik uygulamasında bayilerin halka buluşması, müşteriye ürünün tanıtılması ve satışı konusunda ilk el olduğu için, bayilik seçimlerinin büyük bir titizlikle yürütülmesi gerekiyor. Şirketlerin kendi aralarındaki rekabetin yanı sıra sektör pastasından alınan payda da büyük bir etkisi olan bayilerin, çalışma yöntemleri konumları ve müşteriye yaklaşım tutumları da bu pastada önemli bir yere sahip oluyor.Hal böyle olunca günümüzde bayilik konusunda büyük bir dikkat ve titizlikle yaklaşan şirketler bayilik takibinde bulunan özel kurumlarla çalışmayı tercih ediyor.Kısa bir süre öncesine kadar şirketler kendi bünyesi içinde yürütülen bayilik takipleri yeterli verimi vermemesi yanında, hatalı bayilik seçimleri nedeniyle zarara geçtiği için şimdi farklı yöntemlere başvurarak profesyonel hizmet alıyor. Tüm dünyada yapılan bu uygulama ülkemizde de büyük firmalar tarafından tercih edilen yöntemlerden biri haline geldi. 25 Yıllık dedektif hizmetleri konusunda tartışılmasız lider olan ve Türkiye’nin ilk dedektifi olma özelliğini elinde bulunduran Bilal Kartal ve yönetimindeki kadro bayilik araştırması ve takibi konusunda da profesyonel yaklaşımı sayesinde kaliteli hizmet sunuyor. Bu özelliği sayesinde aranan bir isim olan İzmir Dedektiflik Bürosu, bugüne kadar yürüttüğü titiz çalışma ile markasıyla ün yapan ve her geçen gün arttırdığı bayi sayısıyla ilerleyen çok sayıda ünlü firmaya destek olmanın haklı gururunu yaşıyor.

En Iyi Bayiye Ulaşmak Için Izmir Dedektiflik Bürosu

Bayilik seçiminizi yaparken en doğru kararı vermek istiyorsanız ve bayilik talebinde bulunan isimlerin sizing için doğru kişi olup olmadığı konusunda endişeniz varsa bu endişelerinizi gidermenin adresi İzmir Dedektiflik Bürosunu http://izmirdedektiflik.com adresini ziyaret etmeniz ve referans ve hizmet alanlarını incelemenizden geçiyor. Daha sonra yine İzmir Dedektiflik Bürosuna ait olan 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri danışma hattını aramanız ve randevu talep etmeniz ile işin ehli uzman dedektifler, iş disiplini ve ahlakı çervevesinde ihtiyaçlarınızın karşılanması yönünde size kaliteli hizmet sunacaktır.

Markanızı halka buluşturmak amacı ile başvuran tüm bayilik isteklerini teker teker ele alan ve kişilerin ticari ahlaka aykırı bir tutum içinde olaup olmadığını araştıran İzmir Dedektiflik Bürosu, aynı zamanda baylilik talebinde bulunan isimlerin bügüne kadar iş alanındaki çalışma disiplinini de ele alarak araştırmalarını bu yönde ilerletiyor. Bayilik talep edenlerin alışkanlıkları ve işini etkileyecek özel yaşamları olup olmadığı konusunda da sıkı çalışmalar yapan İzmir Dedektiflik Bürosu, baylilik talebinin şirket kritelerine uygunluğunuda takibe alıyor. İzmir dedektiflik bürosu aynı zamanda mevcut bayiiliklerin çalışmalarında da yakından takip ederek verimli çalışıp çalışmadığını, müşteriye olan yaklaşım ile markaya zarar verip vermediğini de tespit ediyor.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç