İZMİR DEDEKTİFLİK EŞ TAKİBİ DEDEKTİF HİZMETLERİMİZ


İzmir Dedektiflik Eş Takibi Dedektif Hizmetlerimiz:

Değeli misafirlerimiz, aile toplumun en küçük yapı birimidir. Aile yaşamının son bularak dağılmasına boşanmalar neden olur. Günümüzde gerçekleşen boşanma davaları incelendiğinde büyük çoğunluk aile bireylerinin eşlerini aldatması sonu gerçekleştiği gözlerden kaçmamaktadır. Ülkemizde aile hukukunu düzenleyen 4721 sayılı Türk Medeni Kanunumuzda boşanma sebepleri kanun koyucu tarafından altı madde halinde düzenlenerek kanunlaşmıştır. Medeni kanunumuzun 161. Maddesinde yer alan aldatma eylemi gayri ahlaki bir davranış olarak tam kusur sayılmaktadır. Aldatma, birinci dereceden boşanma sebebidir.

Biz İzmir dedektiflik hizmetleri A.Ş olarak değerli müşterilerimize eş takibi adı altında hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetin başlıca amacı Türk aile yapısını korumaktır. Yapılan araştırmalar eşlerini duygusal olarak aldatan kişilerin % 92’sinin evliliğinin boşanma ile sonuçlandığını ortaya koymuştur.

Bizler eşlerin sadakatsiz davranışlarını yasalara uygun olarak tespit ederek delillendirmekteyiz. Yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde yasalara uygun elde ettiğimiz aldatma delillerini sayın müşterimize sunuyoruz. Sayın müşterimiz elde edilen deliller ışığında durumu eşi ile görüşerek evliliklerini kurtarma girişiminde bulunuyor eşine ve varsa çocuklarına haksızlık yaptığını düşünen eş elde edilen delillerin iş akraba ve yakın çevrede duyulma olasılıklarını da gözden geçirerek aldatma eylemini sonlandırabiliyor ve ya eşine uzun zamandır söyleyemediği boşanma kararını dile getiriyor.

Firmamıza müracaat ederek hizmet talep eden müşterimizin eşi ile arasında açılmış olan boşanma davası varsa ancak mahkeme huzurunda eşinin kendisini aldattığını kanıtlayamıyorsa firmamızın profesyonel kadrosu yapmış olduğu çalışmalar neticesinde yasalara uygun elde edilecek olan delilleri sayın mahkemeye sunarak eşinin kedisini aldattığını kanıtlayabilir. Böylelikle açılan boşanma davası içinde eşinden talep ettiği maddi ve manevi tazminat, nafaka ve varsa çocuklarının velayetini alınması yönünde de yasalara uygun elde edilen delillerden faydalanabilir. 

Firmamızdan talep edilen eş takibi hizmeti büyük bir gizlilik içinde en seri şekilde sonuçlandırılır. Yasalara uygun elde edilen deliller dosya halinde sayın müşterimize sunulur. Firmamız Türkiye’nin ve Dünya’nın tüm şehirlerinde hizmet vermektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç