İZMİR DEDEKTİFLİK EŞ TAKİBİ HİZMETİ


İzmir Dedektiflik Eş Takibi Hizmeti 

Çağdaş hukuk devletlerinde aile dediğimiz çekirdek toplumsal yapı medeni kanunlar ile korunmakta ve bu kanunlar sadakat kavramını önemli ve zorunlu saymaktadır. Türk Medeni kanunumuzda 4721 sayılı kanun 185. Maddesinde evli olan eşlerin birlikte yaşamaları, birbirlerine yardımcı olarak birbirlerine sadık kalmaları gereğine yer verilir. Aynı madde içerisinde evlilik birliğine bağlı olan eşler evlilik birliği mutluluğunu elbirliği ile sağlamak ve çocuklarının bakımlarını ve sorumluluklarını da beraberce üstlenmek ve beraberce özen göstermek durumundadırlar. Eşler evlilik akitlerinde birbirlerine sadık kalacakları sözünü verirler. Birbirlerine karşı dürüst ve sadık kalmak için evliliklerinde söz vererek akit yapan bireylerden bir tanesi eşinin kendisine sadık kalmadığını hissettiği andan itibaren bu evlilik kurumu da dağılmanın eşiğine gelir. Bu durumda kalan bireyler bu şüphelerinin doğruluğunu araştırmak için delil toplamak isterler. İzmir Dedektiflik A.Ş. eş takibi dedektiflik hizmetlerini 25 yıla yakın bir zamanda yapmakta bu konuda sıkıntıya düşen kişilere delil toplamak için hizmet vermektedir.

SOSYA MEDYA ALANLARI EŞ ALDATMALARINI ARTIRDI

Günümüzde hızla gelişen teknoloji ve artan bilgi gürültüsü ile kişiler kendilerini ve yakınlarını unutarak şekilci zihniyeti, ahlaksal yapıyı zedeleyecek düşünceler ile kendilerine yabancılaşabiliyorlar. İnsan varlığının en üst değerleri olan hoşgörü, anlayış, saygı ve sevgi anlayışlarını kendilerinden uzaklaştırıp yeni maceralar, yeni yerler, yeni kişiler ile tanışmak istek ve niyetleriyle olabiliyorlar. Teknoloji ve sosyal medya alanları günümüzde bu niyete sahip olan kişileregeniş bir alan sunuyor. Evlilik kurumunun var olduğu günden bu yana eşin aldatması görülüyor olsa da en kolaylaştığı zamanlar bu günler.  Eşlerden biri diğerini duygusal ve cinsel yönden aldatmakta ise diğeri tarafından mutlaka hissedilmektedir.

EŞ TAKİBİ SADAKATİ ARAŞTIRMASI NE KADAR SÜRER

İzmir Dedektiflik eş takibi hizmeti Türkiye’ nin ilk dedektiflik bürosu olma özelliği dolayısıyla bu konuda oldukça fazla deneyimlere sahip olduğu 22 sene boyunca eşlerden birinin şüphesi üzerine hukuki yollar ile deliller toplamış ve rapor ederek destek olduğu müşterisine teslim etmiştir. Yıllardır çalışmakta olduğumuz bu konudaki deneyimlerimiz neticesinde eş takibi ve aldatma, yasak ilişkiler yaşayan eşlerle ilgili araştırmalarımız genellikle bir hafta sürer.  Eşlerini aldatarak başka biri ile olan kişiler genellikle haftada iki veya üç defa aldattığı kişi ile görüşürler. Bu bir hafta süresince hukuki yollarla topladığımız delilleri müşterimize rapor olarak veririz. Bazen eşlerden biri diğerinin nerede ve kiminle olduğunun bilgisi içindedir sadece fotoğraflamak veya video kaydı gibi belgelerle ispatlamak gerekir. Bu durumda olan araştırmalarımızı bir gün içerisinde de teslim ettiğimiz olmaktadır.  Bu süreç içerisinde dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Bunlardan en önemlisi eşini takip ettirecek olan kişinin eşinden şüphelendiğini belli etmemesidir. Eşinden şüphelendiğini ve onu takip ettirmek istediğini anlayan eş farklı davranacaktır ve bu durumda delil toplamak mümkün olmamaktadır.

İZMİR DEDEKTİFLİK TÜRK CEZA KANUNU YASALARINA UYARAK DELİL TOPLAR

Bu araştırma sonrasında hukuka uygun olan bu kayıtların ve görüntülerin mahkemede delil olarak sunulması için işlemleri başlatan müşteri sayın mahkeme hâkimine verebilecektir. Delil toplama işlemlerini gerçekleştirirken Türk Ceza Kanunu yasalarına uyarak hareket ederiz. Özel hayatın gizliliğini ihlal etme olasılığı bulunan herhangi bir işlemi yapmamaya hassasiyetle dikkat ederiz. Eş takibi hizmetinin başlamasından önce bir sözleşme imzalarız. Bu sözleşmede süre, kullanılacak materyaller ve ücreti yazılı olur. Eş takibi hizmeti ücreti yapılacak olan takibin süresine ve kullanılacak materyallerin niteliklerine bağlı olarak değişir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç