İZMİR DEDEKTİFLİK EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA


İzmir Dedektiflik Evlilik Öncesi Araştırma

Toplumun en temel ve en önemli yapı taşı olan aileyi tanımlamak ve bütünlüğünü korumak için her toplumda belli yasal düzenlemeler kadar sosyal düzenlemeler de bulunmaktadır.

Günümüzde değişen toplumsal şartlar ve gelişen insan yaşamı neden ibir çok unsur etkilenmiştir. Bunların başında da iletişim gelmektedir. Yani toplumumuz ileri taşıyan bu gelişmeler birbirimiz arasındaki iletişimi olumsuz yönde etkilemiştir. İnsanlar eski dönemlerde güvene dayalı ilişkilerden uzaklaşarak, daha uzak ve kapalı ilişkiler bütünü ortaya çıkmıştır.

Bununla birlikte de eski dönemlerde kısıtlı daha az olan insan etkileşimi de değişen teknoloji ve gelişen internet ortamı ile daha fazla ve kolay hale gelmiştir.

Sosyal İlişkilerde Yaşanan Sorunlar

Günümüzde artık insanlar birbirleri ile çok kolay şekilde tanışmakta, arkadaşlık veya dostluk ilişkileri kurmaktadır. Sosyal çevrelerin bu kadar genişlemesi ilede aile kurmak için karşı cinslerin birbirleri ile tanışma ve görüşme ortamları da artmıştır.

Sosyal medya araçlarının gelişmesi ile insanlar birbirleri ile daha kolay iletişim kurmaya başlamışlardır. Ancak bu mecraların fazlalaşmasının bir dezavantajı da kişilerin bu araçları karşılarındaki kişilere kendilerini başka biri ve ya olmadıkları bir kişi olarak göstermeleri de kolaylaşmıştır.

Kişiler arkadaşlıklar ve dolayısı ile evlilik gibi en kutsal birlikte bile karşılarındaki kişilere güvenemez olmuşlardır.

Sosyal Paylaşım Siteleri İlişkilerimizi Nasıl Etkiliyor?

Günümüzde çok çeşitli sosyal medya uygulamaları ilk önce bilgisayarlarımız sonrada akıllı telefonlarımız ile hayatımıza girmiştir. Çoğu insanın günlük yaşamında en aktif kullandığı bu mecralar ister istemez tüm toplumsal ilişkilerimize de yansımaktadır.

Bu mecralarda takiplerin olmaması kişilerin kendilerini olduklarından farklı göstermelerini ve karşılarındaki insanları aldatmalarına olanak sağlamıştır. Yapılan araştırmalar internet üzerinde kişilerin birbirlerini çok kolay aldattığını da kanıtlamıştır.

Sosyal medya bize bilgiler sunmasına rağmen bir o kadar da yanlışlar sunabilmektedir. Bireyler sosyal medya da farklı kimlikler ile sosyalleşme çabası içerisinde girebilmekte ve bizim de bunu sorgulama veya doğrulama imkanımız olamamaktadır.

Bu da ortaya arkadaşlık ve ilişkilerimizde sorunlar yaşamak istemiyor isek karşımızdakini iyi analiz edebilmemiz gerekliliğini ortaya çıkartmıştır. Arkadaşlık ilişkilerinde yanlış bir arkadaşlık sadece o kişiden uzaklaşmamızı sağlar. Ancak evlilik gibi resmi bir kurumda karşımızdakinin kendisini farklı tanıtması daha büyük sorunlara neden olacaktır.

Günümüzde boşanmaların çok fazla artması da birbirini iyi tanımadan ve analiz etmeden başlayan ilişkilerdenkaynaklanmaktadır. Önemli adımları sağlam atmak gereklidir. Bu açıdan aile gibi önemli bir yapıda partnerlerin birbirlerini tanımak ve analiz etmek istemeleri de çok doğaldır.

Evlilik Öncesi Araştırma Nedir?

Hayatta kimse, en çok istenen evlilik kurumuna boşanmak için başlamaz. Kendisi ve sevdiği için en iyisini ister. Ancak bir ömür geçirmek istediğimiz kişi hakkında bir çok şey bilmeliyiz ki en doğru kararı verebilelim.

Evlenme aşamasında olan insanların evleneceği kişiyi tam olarak tanımadan, kendisi hakkında hiçbir detaylı bilgiye sahip olmadan evlenmeleri sonrasında sorunlara neden olmaktadır. Kişiler evleneceği partnerlerinin olası alkol, sigara, kumar, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıkları olup olmadığını veya yalan söyleyip söylemediğini bilmek isterler. Kişilerin karşısındaki kişiden gizlediği olumsuz durumlar olup olmadığı ancak iyi bir araştırma ile ortaya çıkacaktır.

Bu şekilde araştırma yapılmadan başlayan ilişkiler veyaevlilikler kısa sürede kötü sonuçlanmaktadır.

Evlilik Öncesi Araştırma Hizmetleri

Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. evlenmeyi düşünen çiftlerin, partnerleri hakkında evlilik öncesi araştırma yapma hizmetinde de bulunmaktadır. Bu şekilde çiftler evliliklerinde maddi ve manevikayıplara neden olacak sonuçlarla daha az karşılaşmaktadır.

Uzman kadromuz aracılığı ile evlenmeyi düşündüğünüz kişi hakkında iyi bir araştırma ve inceleme yapılarak aklınızda olan tüm soruları cevaplamayı hedeflemekteyiz.

Evlilik öncesi araştırma hizmetimiz ile aile ve kursal evlilik bağının daha sağlam ve güvenli temellere dayanası hedefi ile hareket etmekteyiz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç