İZMİR DEDEKTİFLİK FİRMA İÇ GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI


İzmir Dedektiflik Firma İç Güvenlik Danışmanlığı

Özel hayatınızdan ticari ilişkilere, iş hayatındaki farklı hususlara kadar araştırılmasını istediğiniz çok sayıda konuda profesyonel bir hizmet arayışı içindeyseniz İzmir Dedektiflik’i tercih ederek bu arayışlarınıza sonlandırabilirsiniz. Kurumsallık, güvenilirlik, özenli çalışma ve yüksek hizmet kalitesini öncelik olarak belirlemiş olan İzmir Dedektiflik, özel isteğe bağlı araştırma, istenilen sektörde hizmet veren kuruluşlar için iç güvenlik ve ortaklık araştırmaları gibi onlarca hizmet çeşidini sunmaktadır.

İzmir Dedektiflik 25 Yıllık Birikimiyle Hizmetinizde

İş hayatı başta olmakla birçok alanda dedektiflik faaliyetlerinin öneminin artmasının sonucu olarak bu hizmeti sunan kuruluşların sayısı da artmıştır. 1980’li yılların sonundan itibaren Türkiye’de başlayan sanayileşme, özel sektörde faaliyet gösteren şirketlerin sayısının artması, kişilerarası ve aile ilişkilerinin yapısında meydana gelen değişiklikler sonucunda Türkiye’de de bu alanda faaliyet gösteren profesyonel bir kuruluşa olan ihtiyaç meydana gelmiştir. Bu talebin sonucu olarak ortaya çıkan İzmir Dedektiflik, sektörde 25. Yılını doldurmuş özel dedektiflik kuruluşudur.

İzmir Dedektiflik’in Faaliyetleri Yasal Çerçevede Yürütülüyor

Güvenilirliği ve hizmette özeni esas alan İzmir Dedektiflik, 25 yıllık faaliyet süresi boyunca yasal sınırların dışına çıkmamaya, tüm faaliyetini hukuk ve kanunlar doğrultusunda yürütmeye yüksek seviyede özen göstermiştir. Özel ve iş hayatının gizliliğine olan saygıyı ilke edinen şirket, dünyanın en büyük dedektiflik kuruluşu olma özelliğini de taşımaktadır.

İzmir Dedektiflik’in Hizmet Alanları

Sektörde dünyanın en büyük şirketi olma özelliğini taşıyan İzmir Dedektiflik, hukuki konular, bireysel sorunlar ve kurumsal incelemeler olmakla üç ana başlıkta dedektiflik hizmeti sunmaktadır. Şirketimizin ilke edindiği prensiplerden biri olan gizlilik prensibine bağlı olarak tüm müşterilerin en özel sırlarını paylaştığı güvenilir bir şirket olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

Firma İç Güvenlik Danışmanlığı Nedir ve Neden Önemlidir?

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren çok sayıda firmanın karşılaştığı en büyük sorunlardan biri de firma iç güvenliğinin sağlanmasında karşılaşılan zorluklardır. İç güvenliği sağlamak için yapılması gereken işlemlerin başında personel özlük dosyalarının hazırlanması gelmektedir. Bu işlem yapılırken herhangi bir ayrım yapılmamalı, kadro hiyerarşisinin tepesinden sonuna – genel müdür, müdür, CEO’dan temizlik görevlileri– kadar özlük dosyaları hazırlanması gerekmektedir.

İç Güvenlik için Gereken Özlük Dosyalarında Hangi Bilgiler Olmalıdır?

Firma iç güvenliği için hazırlanan özlük dosyalarında firma personelinin özel hayatı, zaafları, kimlik ve aile bilgileri yer almalıdır. Bu bilgilerin toplanması kadar güvenli bir şekilde korunması da önemlidir. özellikle, internet çağında yaşadığımız bir dönemde bu tür bilgilerin korunmasının özenli bir şekilde sağlanmamasının sonucu olarak bu bilgiler farklı kişilerin eline geçebiliyor. Son dönemlerde bununla ilgili çok sayıda haber de bunu doğrular niteliktedir. Bu durum şirketleri ciddi bir mali kayıpla karşı karşıya bıraktığı gibi daha da önemlisi ciddi bir itibar kaybına da neden olmuştur.

İç Güvenlik Danışmanlığı Neden Önemlidir?

Kişisel bilgilerin toplanması ve korunması konusunun önemini göz önünde bulunduran çok sayıda şirket bu konuda danışmanlık hizmeti almaktadır. firma personelinin firmaya zarar verebilecek nitelikte olması, casusluk, sabotaj ve hatta suikasta varan zarar ve tehditler oluşturabilmesi potansiyeli göz önünde bulundurulursa iç güvenliğe yönelik tedbirlerin ve bu hususta profesyonel danışmanlık hizmetinin alınmasının önemi bir kez daha ortaya çıkmış oluyor. Markaların imajını zedelemeye ve itibar kaybetmesini sağlamaya yönelik olan bir takım faaliyetlerin önlenmesi için profesyonel iç güvenlik danışmanlığı hizmetialınması önemlidir.

İzmir Dedektiflik, sizlere iç güvenlik danışmanlığı hizmetini güvenilirlik ve özenli hizmet ilkeleri doğrultusunda 7/24 sunmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç