İZMİR DEDEKTİFLİK HIRSIZLIK OLAYLARININ ARAŞTIRILMASI


İzmir Dedektiflik Hırsızlık Olaylarının Araştırılması

Hırsızlık, günümüzün en büyük sorunlarından biri haline geldi. Özellikle insanların kısa yoldan zengin olma istekleri hırsızlık sayısını artıran en önemli sebeplerden biridir. Bunun yanında işsizlik, yoksulluk, aç kalma, özenti, uyuşturucu kullanımı, alkol kullanımı, kleptomani hastalığı gibi insanları hırsızlığa yönlendiren bir çok sebepten bahsedebiliriz.

Hırsızlık Olayları

Evde, işyerinde ve hatta otomobil hırsızlığı olayları yaşanmaktadır. Ziynet eşyalarının ev de bulundurulması ve özellikle son dönemlerde gelişen teknolojiye paralel olarak evde teknolojik cihazların bulundurulması hırsızların tercih ettiği öncelikli mekanlardandır. İşyerlerinde kasa bulundurulması hırsızlık olayının gerçekleşmesini sağlayan önemli bir nedendir. Mesai saatleri dışında hırsızların işyerlerine girmeleri oldukça kolaydır. Hırsız otomobili çalabileceği gibi otomobil içerisindeki önemli eşyalarıda çalabilir. Bahsettiğimiz bu hırsızlık olayları çok görünen hırsızlık olaylarıdır. Bunların yanında daha çeşitli hiç ummadığınız bir anda ve hiç ummadığınız bir mekanda hırsızlık olaylarıyla karşılaşabilirsiniz. Karşılaştığınız veya karşılaşabileceğiniz bütün hırsızlık olaylarında firmamıza başvurarak bizden destek alabilirsiniz.

Hırsızlık Olaylarının Önlenmesi

Teknolojinin ilerlemesiyle kullanımı artan cep telefonu, bilgisayar, tablet ve benzeri cihazların hırsızlığı daha büyük zararlara uğratmaktadır. Elbetteki hırsızlık olaylarını engelleyebilecek önlemler almanız mümkündür. Alacağınız önlemlerle hırsızlık olayını yüzde yüz engelleyemesenizde, bu önlemler hırsızı yapacağı hırsızlıktan büyük oranda vazgeçirici nitelikte olur.

Evde ziynet eşyası buldurmazsanız veya ziynet eşyasını kolay bulunabilecek yerlerde saklamazsanız uğraya bileceğiniz zararı atlatmış olursunuz. İş yerlerinde özellikle gece vakitlerinde aydınlatmalar kullanmak ve güvenlik kameraları ile donatmak caydırıcılık oranı yüksek olan önlemlerdendir. Otomobil için ise alınabilecek bir çok teknik önlem vardır. En önemlisi kısa süreli ayrılmalarda bile kontak anahtarını üzerinde unutmamaya dikkat etmelisiniz.

Bütün önlemleri almanıza rağmen hırsızlık olayı yaşayabilirsiniz. Alınan bütün önlemlerin elbette hırsızı caydırıcı bir etkisi vardır. Fakat daha öncede dediğimiz gibi hiç bir önlem yüzde yüz etkili değildir. Yaşamış olduğunuz hırsızlık olayında firmamızdan her türlü destek alabilirsiniz. Uzman kadromuz ve tecrübelerimizle kısa zamanda sıkıntılarınızı çözüme kovuşturacağızdır.

Hırsızlık Olayının Araştırılması Hizmetimiz

Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıllık tecrübeye sahiptir. Bu tecrübesine dayanarak ve sahip olduğu profesyonel kadrosuyla yaşanan sıkıntıları kısa zamanda çözüme kavuşturmuştur. Çözüm arayışı süresince mağdur müşterilerimizin sorunları ile yakından ilgilenerek çalınan materyallerin kim tarafından çalındığını ve nerede saklandığını tespit ederek aynı zamanda adaletin tecelli etmesine katkıda bulunulmuştur.

Hırsızlık olaylarında yaşanan artıştan dolayı hırsızlık suçu ile mücadele eden kolluk görevlilerimiz bazen hırsızları ve çalınan eşyaları bulamamakta ve bazense hırsızın yakalanması yada çalınan eşyanın bulunması uzun sürmektedir. Yaşanan bu zaman sıkıntısından dolayı çalınan eşya hırsız tarafından çoktan paraya dönüştürülmüş olabilir. Eşyalarının kısa süre içerisinde bulunmasını isteyen mağdurlar firmamıza başvurarak firmamızdan bu konu hakkında destek talep etmişlerdir. Bu talep kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmuştur.

Eğer sizler de başınızdan geçen hırsızlık olayını gerçekleştiren kişilerin yakalanması için profesyonel yardım almak isterseniz firmamız merkezi 7 gün 24 saat kurumsal müşteri danışma hattımız 444 7 635 numaralı  kurumsal müşteri danışma hattımızı arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 Önemli: Başınızdan geçen hırsızlık olayı hakkında firmamızdan destek almak için gerçekleşen hırsızlık olayı için Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunmuş olmanız gerekir veya Polis ve Jandarma karakoluna ihbarda bulunarak şikayetçi olmanız gerekmektedir. Eğer yaşadığınız hırsızlık olayı hakkında bu ihbarlarda bulunmadıysanız kesinlikle hizmet verilmemektedir. Hırsızlık olayı gerçekleştiğinde hiç zaman kaybetmeden ve olay yerinde hiç bir şeye dokunmadan polis bölgesiyse 155 Polis imdat, Jandarma bölgesiyse 156 Alo Jandarma ihbar hattını arayarak detaylı ve doğru bilgi vermeniz çalınan eşyalarınızın kısa sürede bulunmasına olanak sağlayacaktır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç