İZMİR DEDEKTİFLİK MARKA VE PATENT ARAŞTIRMASI


İzmir Dedektiflik Marka Ve Patent Araştırması

İnsanlık varoluş sürecinde önce kendi yaşamını devam ettirmek ardından da kendini gerçekleştirmek için üretim alanında çalışmalar yapmaya başladı. Tarım devrimi ile başlayan süreçte önce tarımsal ürünler üretildi ve depolandı. Sonrasında bu ürünler gelişerek yenilendi ve piyasalar hareketli bir hal aldı. Üretim yeni dönemde yalnızca ürün üretmek ile kalmayıp bu ürünleri birer marka haline dönüştürme üzerine kurulu bir hale geldi. Ürünler: tasarımları, çizgileri, ölçüleri, renkleri, tatları, ambalajları ve misyonları ile birer marka haline getirilir ve bunlar tescillenerek denetim altına alınır. Firmalar bu şekilde markalarını ve imajlarını koruma altına alarak aynı zamanda maddi kayıplarını da engellemeye çalışırlar. Çünkü markalar uzun çalışmalar sonucu ortaya çıkardıkları kaliteli işlerinin ürün taklidi yapanlar nedeniyle zarara uğramalarını istememektedirler. İzmir Dedektiflik Marka Ve Patent Araştırması hizmetimiz sayesinde markalarınızın uzun emek ve para harcayarak yaratmış olduğunuz markanızın zarar görmemesini sağlayabilirsiniz.

Taklit Ürün Hakkında

Markalar uzun yıllar boyunca oluşturdukları ürünlerini markalarını tescil ettikleri andan itibaren daha özgüvenli bir şekilde reklamlarda ve pazarlama alanlarında göstermeye devam ederler. Bundan faydalanmak isteyen fırsatçı bazı insanlar ve markalar bu ürünlerin popülerliği sonrasında ürünlerin, tarzlarını, isimlerini yada reklam paketlerini taklit etme yoluna gidebiliyorlar. Bu durumda özellikle taklit ürünlerin ortaya çıkışı markaların imaj ve maddi zararına yol açabileceği gibi yanlış hazırlanan ürünler toplum sağlığını da olumsuz yönde etkileyebilirler. Bu durumda markanızın ortaya çıkardığı ürününüzün taklit edildiğine dair bir duyum alırsanız burada taklit ürün araştıması hizmetimize başvurmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.

Özellikle insan sağlığını etkileyecek ürünler hakkında yapılan araştırmalarda ortaya çıkarılan kaliteli ve tüm testlerden geçmiş ürünlerin, tamamen uygunsuz taklit edilen ortamlarda ortaya çıkması önemli tehlikelere yol açmaktadır. Kullanılan malzemelerin insan sağlığına zararı tespit edilemediği için çeşitli rahatsızlıklara, alerji durumlarına ve hatta geri dönülemez rahatsızlıklara neden olabilir. Bu tip ürün taklitleri ürünü alan kişiler kadar taklit edilen ürünün firmasına ve ismine de zarar verir. Bu durumlarla karşılaşmamak adına ürününüz hakkında duyacağınız ufak tefek taklit ve benzerlik duyumları esnasında bizlere ulaşarak taklit ürün hizmetimizden faydanalabilirsiniz. Böylece ürün taklitçiliği alanında yaşanacak zararlardan firmanızı ve halkı korumuş hem kendinize hem insanlığa katkıda bulunmuş olursunuz.

Taklit Ürün Araştıma Hizmetimiz Hakkında

Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak yaklaşık 25 yıllık kaliteli hizmet anlayışımız ve tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Taklit ürün araştırmalarında başvuracağınız bilinçsiz ve özensiz firmalar size eksik ve doğru olmayan bilgiler verebilir ve yanlış yönlendirmelerde bulunabilir. Bu anlamda doğru bir hukuk mücadelesi verebilmek adına firmamızı arayarak doğru, güvenilir ve kaliteli bir hizmet alabilir, sürecinizi kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Taklit ürün araştırma hizmetimiz diğer hizmetlerimiz gibi profesyonel ekimiz tarafından yılların sağladığı tecrübe ile gerçekleştirilmekte ve sonlandırılmaktadır.

Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak hizmet verdiğimiz müşterilerin memnuniyeti bizim öncelikli firma değerlerimiz arasındadır. Bu nedenle ekiplerimiz ve uzman danışmanlarımız detaylı ve güvenilir bir çalışma sistemi sağlamak adına 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedirler. Uzman danışmanlarımıza 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri danışma hattımızdan istediğiniz saat aralığında ulaşabilir taklit ürün araştırma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu tip araştıma hizmetleri kendine özgü özelliklere sahip olduğu için bu noktada verilecek fiyat politakasının da sizlere özel olacağını ve durum detaylı konuşulduktan sonra iletilebileceğini söylememiz gerekir. Taklit ürün araştırma hizmetimiz markalarınızın güvenilirliğini korumak adına kaliteli ve hukuk çerçevesinde sizlere sunulmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç