İZMİR DEDEKTİFLİK ÖĞRENCİ TAKİBİ


İzmir Dedektiflik Öğrenci Takibi

2016 yılı Türkiye istatistik Kurumu ( TÜİK ) verilerine göre ülkemiz nüfusunun yüzde 16.4 ‘ ünü genç nüfus oluşturmaktadır. Yine aynı veriye göre ülke genelindeki genç sayısı 12 milyon 899 bin 667 kişiden oluşuyor. Bu oranında yüzde 77‘si internet kullanıcısı. Sürekli gelişmekte olan teknolojik imkanların etkisi en çok iletişim alanında yaşanıyor. Birbirlerini tanıma imkanları hiç yokken internetin getirdiği imkanlarla tanışmak ve iletişim kurmak isteyen pek çok kişi artık birbirleri ile iletişerek etkileşim halinde. Gençlerin de büyük bir yüzdesi internet araçlarının iletişim ağından faydalanmaktalar. İlköğretim çağında çocukların bile internetin olanaklarından son derece akılcı çözümler bularak faydalandıklarını da görüyoruz.

Akıllı cep telefonları nerede olursa olsun internete bağlı kalabilmeyi sağladıkları imkânlar ile gençleri sosyal paylaşım platformlarına bazen adeta tutsak kılıyor. İnternette gençleri takip neredeyse mümkün olmayacak olabiliyor.  Sosyal paylaşım platformlarınısürekli internete bağlı olmaları ile iletişim amaçlı da kullanan çok büyük bir yüzde var. Ülkemiz sosyal ağları kullanma sıklığı içerisinde Dünya genelinde ilk 5 ‘ in içinde. İnternetin kullanımı, olumlu pek çok alanda, araştırma yapılabilmesi, kitap okunabilmesi, üretici ve türetici fikirlerin ortaya konması için ilham verici fikirler toplayabilmek amaçlı olabileceği gibi maalesef sadece sosyal ağlarda harcanan bir iletişim kalabalığından ya da yeni arkadaşlıklar edinmek amacıyla kullanılmasından ibaret de kalabiliyor. Eğer bu durum bir ebeveyn olarak sizi rahatsız ediyorsa sizin de internette geçirdiğiniz vakti nasıl geçirdiğinize hakim olup bunu izlemelisiniz.  Çocuğunuz internette kimlerle sohbet ediyor, ne amaçlı olarak o kişilerle iletişim kuruyorve bu tanımadığı kişilerin onlarla ne amaçla konuşuyor olduklarını bilmek istiyor olmalısınız. Çocuklar ergenlik döneminde veya ergenlik dönemi olan 14-15 yaşlarına yaklaşmaya başladıklarında kendilerine örnek olabilecek kişileri ararlar, başkalarının onlara verebileceği hasarlardan habersizdirler. Bu yaşlarda öğüt vermek yerine arkadaşça sohbet edebilmek, düşünce ve duyguları samimiyetle açıklayabilmek sohbet edebilmek önemlidir. Oldukça fazla öfke krizlerinin de yaşanabileceği bu dönemde çok dikkatli olmak gerekir. Eğer bu yaşlarda bir çocuğunuz var ise karşılaşmanız gereken muhtemel bir takım sıkıntılar da olabilir. Çocuğunuzu denetim altında tutmak isterken koruma içgüdünüzü tam tersine yönlendirebilir onu kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.  Ya da internette yeter ki dışardaki hayatın kötülüklerinden uzaklaşsın diyerek evladınızı internet başında başıboş bırakmış olma ihtimaliniz olabilir. Bu her iki seçenekte de sonucu istenmeyen sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Bu sıkıntıları yaşamamak için ve bu olumlu olmayan tablolarla karşılaşmamak için uzman bir dedektiflik ekibinden yardım almak sizin en büyük desteğiniz olacaktır. İzmir Dedektiflik hizmetleri olarak çocuğunuzun gün boyunca internette neler yaptığını, kimlerle arkadaşlık kurduğunu, hangi sitelere girdiğini, hangi sohbet ortamlarında bulunduğunu, kötü alışkanlıklara sahip olup olmadığını, okula gidiyorum dedikten sonra evden çıktığında nerede ve kimlerle olduğunu düzenli raporlar halinde size sunabiliriz. Profesyonel kadromuz size bu raporları istediğiniz zaman periyodlarında verecek size 7/24 destek olabilecektir.

Çocuklarınızın, torunlarınızın veya yeğenlerinizin okul çıkışından sonra kimlerle beraber olduğunu, sigara içip içmediğini, alkol kullanıp kullanmadığını, arkadaşları ile ne yaptığını, bağımlılık yapan maddeleri kullanıp kullanmadığını ve bunun gibi öğrenci takip sorularınızı uzman ekibimizin içinde bulunan psikolog eşliğinde araştırıyor ve sonucunu size rapor halinde sunuyoruz.  Eğer bu konuda destek olacak bir danışman ekibe ihtiyaç duyuyorsanız İzmir Dedektiflik bu konudaki çözümlerini size profesyonel kadrosu ile hizmet vererek süratle gerçekleştirecek ve belki de boş yere dertlenmiş olduğunuz bir sıkıntınız olduğunu ya da verilmesi muhtemel bir hasarın en başındayken bulunacak çözümün müjdesini size getirebilecektir.

 

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç