İZMİR DEDEKTİFLİK PİYASA ARAŞTIRMASI


İzmir Dedektiflik Piyasa Araştırması

Hayalini kurduğunuz bir iş var ve onu hayata geçirmek istiyorsunuz fakat nasıl yapacağınızı nerden başlayacağınızı, yasal prosedürleri, özellikle de size kaça mâl olacağını, çalıştırmanız gereken personel sayısını, giderlerinizi kesin olarak bilemiyorsunuz. İşte o zaman bilgiye,veriye ulaşma konusunda profesyonel yardım almanız gereken zamandır.
Piyasa araştırması,almanız gereken riskler, kısa ve uzun vadede olası getiriler, yan pazarlar ve ürünler, alternatif seçenekler konusunda uzman kişilerden destek alıp, kuracağınız şirketin veya gireceğiniz sektörün profilini çıkarttırmanız gerekir.
Hedefinizdeki sektörün geçmişi, güncel durumu ve geleceği ile ilgili kestiremediğiniz her türlü riski ve getiriyi tespit etmesi için sektörelbazda uzman dedektiflerden yardım alabilirsiniz.

Kurumsal Dedektifler
Danışman Ve Uzmanlarla Çalışarak Neler Kazanacaksınız?

Hedeflediğiniz projede, planlandığınız işte en kısa zaman içerisinde işlevsellik kazanmak, düzeninizi oturtmak, faaliyete geçmek ve sonuç almak.

-Riskleri bilmek, tedbir almak, yapılan yeni yasal düzenlemelerden ve yaptırımlardan haberdar olmak.

-Eğer ortaklık kuracaksanız, birlikte ticari bir yola çıkacağınız ortaklarınızın faaliyetlerinden, geçmişte yapmış olduğu ve hedeflediği işlerden, şu anki yapılanmalardan ve potansiyellerden haberdar olmak.

-Olası risk ve çıkabilecek anlaşmazlıklar ile ilgili önceden bilgi sahibi olmak.

-Eğer bir şirket devralacaksanız, şirketin vergi durumu, yapısı, ticari silici, personel durum, hakkındaki hukuki işlemler, faaliyet şekli ve rotasyonu, işleyişi, problemleri, uzun ve kısa vadede size neler getirip neler götürebileceği konusunda her türlü bilgi edinmek.

-Girmeyi hedeflediğiniz işin ticari olması durumunda, fiyat tespitleri, diğer kuruluşların fiyatlarıyla karşılaştırılması, e-posta ve bilişim yoluyla dünyadaki geçerli piyasası ve çözüm önerileri elde etmek.

-Rakiplerinizin veya girmeyi düşündüğünüz piyasada söz sahibi olan şirketlerin yapısı, sizi zorlayabilecekleri pozisyonlar, stratejileri hakkında bir yol haritası çizmek.

-Hedef kitleniz ile ilgili pazar araştırması, müşterilerinize en kolay ve sağlıklı şekilde ulaşmanızı sağlayacak çözüm önerileri, tanınmanız gerekiyorsa reklam ve tanıtım konularında yapılması gerekenleri tespit etmek ve amacınıza ulaşmanızı sağlamak.

-Gelir ve gider dengenizi nasıl sağlayacağınız konusunda tavsiyeler, maliyet profilleri, çalıştırmanız gereken personel sayısı ve niteliği ile ilgili bilgiler edinme, yönlendirme, verim alma konularında bilirkişi önerileri almak.

-Almanız gereken önlemler,kuracağınız şirketin işleyişini planlamak ve sağlıklı bir işleyişin yapılanmasının sağlanması.

-İşinizi nasıl takip edeceğiniz ile ilgili teknik ve stratejinizin planlanması, gereken sistemin nasıl kurulacağı, denetim mekanizmasını nasıl işleteceğiniz konusunda bir düzen oturtmak.

-Tıkanacağı varsayılan ya da riskli görünen tüm yapılanmalar ile ilgili alternatif çözümler üretmek hususunda uyarılar ve tavsiyeler alarak tedbirli olmak veya rakiplerinizin yaşayabileceği olası çıkmazlardan nasıl faydalanacağınızın tespiti gibi sizin menfaatinize olan durumların belirlenmesi.

-Şirket oluşumunuz veya iş yapılanmanız tamamlandığında tüm bu proseslerin takibi.

Bilginin Gücü

Tüm dünyadaki her türlü bilgiye veya materyale tek bir ”tık” ile ulaşabildiğimiz bu çağdan bilginin gücünü kullanmamak gibi bir lüksümüz yok. Hele ki; iş kuracaksak ve iş hayatımız tüm hayatımızın geneline yayılıyorsa, bizi her alanda da etkiliyorsa, bilinçli hareket etmemiz şarttır.Tüm dünyada ekonomilerin içinde olduğu çalkantıların bizi sarsmaması için projelerimizi başlatıp hayata geçirirken bilgiden faydalanmamak çok zarar getirebilir.Riske gireceksek de, bunu bilinçli ve iyi bir zamanlama ile yapabilmemiz için duayen ve uzman kişilerden hayati tavsiyeler alabiliriz.Bu dedektifler son derece donanımlı, günümüz şartlarına ve iş hayatına hakim, sayısız iş tecrübesi yaşamış eksperlerin bilgilerine ve şahıslara ulaşabilme altyapısına sahip, bilinçli, hızlı ve çözüm üreten bir orijinle hareket etmektedir.Bu da sizin hedeflediğiniz işle ilgili gözden kaçırabileceğiniz detayları yakalama ve sağlamlaştırma konusunda harika avantajlar sağlayacaktır.

Size sunulan evrakların sahte olup olmadığı hakkında kesin bilgi sahibi olmak, sigorta ve hasar konusunda takiplerde bulunmak, ticari yatırımlar ve gidişatlarıyla ilgili ipuçları almak, kurumların araştırmaları, referans ve iş tecrübeleri hakkında beyan ettikleri belgelerin gerçekliğinin tespiti, referanslarının onaylaması, eğer ticari bir iş yapıyorsanız ürün, kalite, maliyet ve bunun gibi çok geniş bir yelpazede gereken bilginin size ulaştırılması konuları bu araştırmacıların hakim olduğu alanlardır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç