İZMİR DEDEKTİFLİK SADAKAT ARAŞTIRMASI


İzmir Dedektiflik Sadakat Araştırması

İzmir dedektiflik A.Ş.  kişiler arasında olan uyumun bozulması ve bundan dolayı birbiri hakkında şüphe duyması sonrasında firmaya müracaat eden kişilere partnerleri hakkında sadakat araştırmasıhizmetini 25 yılın getirdiği profesyonellikle yerine getirmektedir.

 Neden Sadakat Araştırması İhtiyacı ortaya Çıkmaktadır

İnsanlar genellikle günümüz hayata şartlarını da göz önüne aldığımızda eş ararken veya partnerini ararken öncelikli olarak kalbinin sesini dinlemek yerine, daha kolay para kazanmak için lüks yaşam sürme gayreti veya bastırılmış olan cinsel duygularını söndürmek amacı  ile gibi daha çok maneviyattan çok maddiyat ağırlıklı ilişkiler kurmakta ve bu ilişkilerini bu çerçeve doğrultusunda sürdürmeye çalışmaktadır.

Günümüzde değişen dünya yapısı teknolojinin artık yatak odalarımızın bile içine girmiş olmasından dolayı insanlara sayısız fayda sağladığı gibi özellikle yukarıda anlattığımız kriterlerde eş, sevgili partner arayan kişilerde sadakatsizliğin artmasına ve bu sadakatsizliği yapabilmesinin daha kolay ulaşılabilmesi sayesinde eşlerin, sevgililerin, nişanlıların, sözlülerin veya arkadaşlıkların sadakatsizlikleri de artmaktadır.

Sadakatsizliğin en büyük örnekleri de teknoloji vasıtası ile bir çoğumuzun kullandığı sosyal platformlar sayesinde normal hayatına ulaşamayacağı veya yapamayacağı hareketleri sanal ortamda ve sosyal internet ortamlarında sağlayarak bastırdığı duyguları ortay çıkarması sonucu fantezi amacıyla, zengin olma amacıyla, sevgilisinin veya eşinin lüks hayat sunabileceği düşüncesiyle, intikam alma güdüsüyle, partnerinden karşılayamadığı cinsel arzularını yerine getirmek amacıyla, hava atmak amacıyla, arkadaş çevresine dahil olmak veya arkadaş çevresindeki başka arkadaşlarının tekliflerine kanması daha bir çok aklınıza gelebilecek bir çok sebepten dolayı eşler, sevgililer, nişanlılar, sözlüler ve arkadaşlar birbirine aldatma sonucu sadakatsizlikler yapmaktadırlar.  Durum böyle olunca İzmir Dedektiflik şirketi olarak gerekli kanıt ve belgeleri mahkeme ve yasal yollarla hakkını aramak isteyen müşterilimize hizmet vermek için beklemekteyiz.

Hizmet Süreci Nasıldır

Sadakatsizliği tespit sürecimizde İzmir dedektiflik şirketimizden yardım talep eden müşterimizle öncelikli araştırılacak kişinin nasıl bir hayat yaşadığı, sabah evden kaçta çıktığı, kaçta ev girdiği, nerelerde çay kahve içtiği, yemek yediği ve daha bir çok konuda detaylı bilgileri öncelikle paylaşıyoruz. Sonrasında aldatıldığına dair şüphe oluşmasına sebep olan olay ve kanıtlarla ilgili gerekli ipuçlarımızı mağdur olan müşterimizden aldıktan sonra yaklaşık  yedi gün ile 10 gün arasında değişen bir süre takip etmemiz sonrasında genelde yüzde seksen oranında başarı ile istenilen delil ve kanıtları hukuka uygun ve hukuksal olarak sizi haklı konuma getirecek ve olumsuz sonuçlara izin vermeyecek şekilde yaşanan sadakatsizliği renkli video kamera kayıtları, fotoğraflar ile her türlü belge ve bilgiyle delillere dayandırarak sayın müşterilerimize sorunlarını çözmeleri için tespit etmekteyiz.

Özel dedektiflik mesleğini icra ederken insanların özel yaşam alanlarına girerek ve ya başka suretle başkaları tarafından görülmesi mümkün olmayan olayların saptanarak delillendirilmesini hukuka aykırı bir eylemdir. Bu eylemin cezası 5237 sayılı Türk Ceza Kanunun 134. Maddesi olan özel hayatın gizliliğinin ihlal başlıklı suçta açıkça tanımlanmıştır. Firmamızın profesyonel takip kadrosu sadakatsizlik takibi hizmeti verdiği sırada elde edilen delillerin tamamen hukuka uygun elde edilmesi için yasalar çerçevesinde hareket etmektedirler. İnsanların takibi yapılırken kendilerinin ve yanlarında bulunan sevgililerinin  görüntüleri kamuya açık alanlarda çekilmektedir. Ayrıca yine kamuya açık otel, motel, pansiyon, tatil köyü, gece kulübü, restoran, bar, kafe, disko ve her türlü konaklama yeri, eğlence mekânı kamuya açık kumsal, park, yürüyüş yolu karayolu, bisiklet yolu, dağlık alan, otopark ve benzeri yerlerde çekilen görüntüler hukuka uygun elde edilen görüntülerdendir. Bu tür görüntüler mahkemelerde delil olarak kullanılmaktadır. Kullanılan bu deliller sayın mahkeme hâkimi tarafından kabul edilmektedir. Sayın mahkeme hakimi yasalara uygun elde edilen delillere  itibar ederek bu delilleri gerekçe gösterip lehe hüküm kurmaktadır.

Hizmet Bedeli Nasıldır?

İzmir Dedektiflik Firması olarak tüm müşterilerimize sabit ücret uygulamamız bulunmamaktadır. Her aldatma ve sadakatsizlik takibi kendi içinde farklı pozisyon ve şekilde olacağından hem süre olarak hem de verilen hizmet değişeceğinden partneriniz tarafından aldatıldığınızı düşünüyorsanız bu konu ile ilgili profesyonel yardım almak istediğinizde firmamızın merkezini 7 gün 24 saat kurumsal müşteri danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Firmamız ile irtibata geçtikten ve aldatmaya bağlı sadakatsizliği takip ettirmeye başlamanızdan sonra normal yaşantınıza devam etmeniz, bu konuyla ilgili partnerinizi şüphelendirecek hareket ve davranışlardan kaçınılmalıdır.

Ayrıca bu takip süreci içerisinden partnerinizde bulduğunuz kanıtları partnerinizle paylaşarak partnerinizle tartışma kavga etmek gibi durumlar takip sürecinde olumsuz yönde uzatmalara aldatıldığınızı tespit etme sürecini geciktirmekte bu da siz müşterilerimize ek maliyet olarak yansımaktadır.

Son olarak da eğer ki siz müşterimiz tarafından tespit edilen ve aldatmayı tespiti kolaylaştıracak randevu buluşma ev adresi otel kafe gibi mekan adresi ve zaman bilgilerini derhal bizim profesyonel dedektiflik ekibimizle paylaşmanız durumunda yaşanılan aldatılma hadisesini daha hızlı kanıtlayacağımızdan tüm bilgi görgü ve duyumlarınızı zaman kaybetmeksizin İzmir dedektiflik A.Ş. ile paylaşmanız sürecimizin hızlanması için önemlidir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç